فروشگاه آذرال | دوربین خودرو , دوربین ماشین , دوربین امنیتی خودرو

بلاگ - فروشگاه دوربین خودرو

فروشگاه آذرال | دوربین خودرو , دوربین ماشین , دوربین امنیتی خودرو

بلاگ

سوالات متداول دوربین خودرو

همواره مشتریانی که با ما تماس میگیرند سوالات مشابه ای می پرسند در اینجا به یک سری از سوالات متداول درباره دوربین های خودرو و پاسخ آنها می پردازیم:

سوالات متداول دوربین خودرو
سوالات متداول درباره دوربین های خودرو

 

آیا ما مجاز به تصویر برداری در یک محل عمومی هستیم؟(چون دوربین خودرو خارج از محیط خانه و محل کار می باشد و شرایط متفاوتی دارد.)

پاسخ:

بله ، منع قانونی در رابطه با تصویر برداری و یا حتی استفاده از آن در شبکه های اجتماعی و اینترنت وجود ندارد.

 

آیا تصاویر ثبت شده توسط دوربین خودرو را می توان به عنوان مدرک استفاده کرد؟

پاسخ:

بله ، تصاویر و فیلم های ضبط شده توسط دوربین های خودرو را می توان به صورت یک مدرک استفاده کرد و مثال های بسیار زیادی از این نوع در سطح اینترنت موجود هست حتی در بسیاری موارد برای گرفتن خسارت از شرکت های بیمه و شناخت مقصر در تصادفات رانندگی مورد استفاده قرار گرفته است.

 

آیا دوربین های خودرو هنگام خاموش بودن اتومبیل باعث ضعیف شدن باطری خودرو می شوند؟

پاسخ :

خیر ، دوربین های خودرو انرژی بسیار کمی استفاده می کنند و همچنین بیشتر این دوربین ها دارای باطری داخلی هم هستند که در موارد خاص مانند تصادفات رانندگی مورد استفاده قرار می گیرند.

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات جدید عضو کانال تلگرام ما شوید.

آیا فیلم های ضبط شده را می توان در کامپیوتر نگاه کرد؟

پاسخ :

بله شما می توانید فیلم ها و تصاویر ضبط شده با هر فرمتی را روی کامپیوتر اجرا کرده و تماشا کنید،به راحتی می توانید فایل های موجود در داخل حافظه و مموری کارت دستگاه را به کامپیوتر انتقال یا کپی کرده و آن را بررسی کنید.همچنین بعضی دوربین ها دارای نرم افزار اختصاصی خود می باشند که همزمان با بررسی تصاویر بوسیله GPS موجود در دستگاه از موقعیت خودرو در آن لحطه از تصویر مطلع شوید ،یا بعضی از دوربین ها دارای نرم افزار اختصاصی برای گوشی های موبایل هستند که به همان صورت تصاویر داخل گوشی موبایل قابل مشاهده و ذخیره سازی می باشند.

 

آیا می توانیم میکروفن دستگاه را خاموش کنیم؟

پاسخ :

بله همه ی دوربین های خودرو دارای گزینه خاموش و روشن کردن قابلیت ها مختلف من جمله قابلیت صدابرداری هستند.

 

آیا این دوربین ها در خارج از کشور هم قابل استفاده هستند؟

 

پاسخ :

بله دوربین های خودرو را می توان بدون هیچ محدودیتی در خارج از کشور هم استفاده کرد.

 

از مزیت های دوربین خودرو

منظور از دوربین خودرو دو لنزه چیست؟

پاسخ :

دوربین های خودرویی که دارای دو دوربین (یکی اصلی معمولا روی دستگاه و دیگری قابل نصب در محل دلخواه) می باشند ، تحت عنوان دوربین خودرو دو لنزه نام برده می شود.

 

آیا بعد از پر شدن حافظه مموری دوربین خودرو باید آن را جایگزین یا عوض کنیم؟

پاسخ :

خیر ، دوربین های خودرو تصاویر رو بصورت دوره ای و زمان بندی های قابل تنظیم دو ، سه یا پنج دقیقه ای ضبط می کنند.و بعد از پر شدن حافظه دستگاه دوربین به صورت خودکار تصاویر جدید را بر روی تصاویر قدیمی ضبط می کند.

 

چقدر طول می کشد تا دوربین به دست مان برسد؟

پاسخ :

بسنگی به محلی که شما هستید از یک تا سه روز ممکن هست طول بکشد و امکان پیگیری لحظه ای و دقیق مرسوله از سایت شرکت پست امکان پذیر می باشد.

 

آیا امکان اتصال مستقیم دوربین به باطری خودرو می باشد؟

پاسخ :

ممکن هست فندکی خودرو در هنگام خاموش بودن خودرو برق نداشته باشد و نیاز به روشن بودن دوربین خودرو در این مواقع نیازمند آن هست که یا فندکی خودرو مستقیم شود و یا به صورت جداگانه از باطری خودرو برق گرفته شود فقط در این صورت باید توجه داشته باشید که از آداپتور خود دوربین که به فندکی خودرو وصل می شود استفاده شود و از اتصال مستقیم به باطری خودرو خودداری شود چون به دلیل تفاوت ولتاژ ممکن هست به دستگاه آسیب وارد شود.

 

دوربین خودرو چیست و چگونه کار می کند؟

پاسخ :

دوربین خودرو یک نو از دوربین های تصویربرداری متداول هست که به صورت اختصاصی برای خودرو طراحی شده است.دارای حسگر ها و قابلیت های مختلف می باشد که در خودرو مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مزیت های استفاده از دوربین خودرو چیست؟

پاسخ :

مزیت های بسیار زیادی در استفاده از دوربین های خودرو می باشد سهولت در گرفتن خسارت از شرکت های بیمه ،تعیین مقصر در تصادفات رانندگی و یا تحت نظر قرار دادن خودرو به هنگام پارک بودن خودرو.

 

آیا دوربین خودرو را می توان در هر خودرویی استفاده کرد؟

پاسخ :

بله ، دوربین های خودرو در هر خودرویی قابل نصب هستند و با آموزشی که در این ویدیو قرار داده ایم به راحتی قادر خواهید بود که این کار را به تنهایی انجام دهید.

 

آیا دوربین خودرو را می توانم به تنهایی نصب کنم؟

پاسخ :

بله ، دوربین های خودرو به آسانی قابل نصب هستند و با آموزشی که در این ویدیو قرار داده ایم به راحتی قادر خواهید بود که این کار را به تنهایی انجام دهید.

 

برای اطلاع از آخرین اخبار و محصولات جدید عضو کانال تلگرام ما شوید.

 

خرید از فروشگاه آذرال چگونه است؟

پاسخ :

شما می توانید به دو صورت خرید پستی و پرداخت آنلاین اقدام به خرید از فروشگاه آذرال کنید و این نکته رو در نظر داشته باشید که در صورت خرید نقدی و پرداخت آنلاین هزینه ارسال بر عهده فروشگاه می باشد.

 

ارتباط با فروشگاه دوربین خودرو آذرال و پشتیبانی؟

پاسخ :

شما در هر مرحله (قبل یا بعد از خرید) با شماره تلفن های ۰۹۱۴۳۰۰۵۶۱۸ یا ۰۴۱۳۵۵۵۲۵۳۹ تماس بگیرید یا از طریق تلگرام این شماره ۰۹۱۴۳۰۰۵۶۱۸ سوالات خودتان را بپرسید.

مقصر تصادف

هربار که شما سوار خودرو می شوید حالا چه راننده باشید چه بعنوان مسافر ممکن هست اتفاق ناخوشایندی به نام تصادف رو تجربه کنید.روزانه میلیون ها تصادف رخ می دهد که متاسفانه این اتفاق در کشور عزیزمان آمار بیشتری دارد و سالانه تعداد بسیار زیادی از هموطنان مان را در این اتفاق ناگوار از دست می دهیم.

برای اطلاع از اخبار و محصولات جدید عضو کانال تلگرام ما شوید.

 

مقصر کیست؟

 

مقصر تصادف
مقصر تصادف

 

اگر رانندگی کرده و تجربه تصادف داشته اید می دانید که این اتفاق فقط ابتدای ماجراست.بحث با فرد خاطی در تصادف به خاطر اثبات مقصر نبودن ،درگیری با شرکت های بیمه برای گرفتن خسارت یا حتی مشکلات مربوط به بیمه سلامت در صورت وجود جراحت این ها همه ی مشکلاتی هستند که با این اتفاق ناخوشایند درگیرش می شوید.

بدین ترتیب شما به یکی از  این دوربین  های خودرو نیاز پیدا خواهید کرد.دوربین خودرو مانند چتر می باشد ، شما وقتی ارزش آن را درک خواهید کرد که در یک هوای بارانی پا به بیرون گذاشته باشید.آب و هوا هم مانند تصادفات آنچنان قابل پیش بینی نیستند و شما وقتی از این مسله سود خواهید برد که در شرایط آن قرار گرفته باشید.

 

جی سنسور

کاربرد حسگر G-sensor در دوربین های خودرو

به هنگام تصادفات دوربین خودرو به طور اتوماتیک شروع به ضبط و ثبت تصاویر مربوط می کند.

 

جی سنسور
جی سنسور

برای اطلاع از اخبار دوربین خودرو عضو کانال تلگرام ما شوید

تقاضا برای دوربین های خودرو در حال افزایش است، زیرا تعداد زیادی از رانندگان به امنیت و آرامش در سایه تکنولوژی پی برده اند.

بسیاری از آنها را به این باور رسیده اند که با داشتن یکی از این دوربین ها در بیمه اتومبیل نیز صرفه جویی خواهند کرد.

اگر به خرید یکی از این دوربین ها فکر میکنید تمام چیزهایی که باید در این مورد بدانید:

دوربین خودرو چیست؟

در سمت چپ یا در نزدیکی داشبورد یا شیشه جلو و عقب قرار گرفته ، در حالی که شما در حال رانندگی هستید، این دوربین فیلمبرداری می کند..

پلیس برای چندین دهه از این تکنولوژی برای بررسی تصادفات استفاده کرده است. این تکنولوژی از حدود ۱۵ سال پیش برای مصرف کنندگان در دسترس قرار گرفته و با محبوبیت دوربین های خودرو در چند سال گذشته باعث شده این محصول با کاهش قیمتها روبرو شود. دوربین خودرو در کشورهای دیگر، به ویژه روسیه، شایعتر است، جایی که فساد پلیس و کلاهبرداری بیمه خودرو شایع است. جستجوی “Camcorder dash Russian” در YouTube بیش از  ۱۰۰۰۰۰ مورد نشان می دهد.

ساز و کار دوربین خودرو چگونه است؟

این دوربین ها یا توسط باطری که داخلشان تعبیه شده تامین می شوند یا از طریق فندکی خودرو برق مورد نیاز خود را تامین میکنند و به دلخواه کاربر و بسته به نیاز در دو حالت روشن و خاموش بودن خودرو نیز قادر به ثبت تصاویر می باشند.

اصلی ترین قابلیتی که دوربین های خودرو را از سایر دوربین ها جدا می کند این است که این دوربین ها قابلیت فیلم برداری در یک حلقه نامحدود را دارند بدین صورت که فرض کنید با یک کارت حافظه ۳۲ گیگابایتی اگر قادر به ذخیره ۱۲ ساعت تصویر می باشند دوربین به صورت خودکار با حذف تصاویر قدیمی تر تصاویر جدید را ذخیره می کنند.مدل های عالی تر دارای خصوصیت G-Sensor می باشند که به دوربین این قابلیت را می دهد که در صورت تصادف و اتفاق ناگوار از رونوشت تصاویر و حذف تصاویر مربوط به آن اتفاق جلوگیری کند.

دوربین های خودرو با قابلیت های مختلفی مانند زاویه دید بیشتر،قابلیت دید در شب،جی پی اس برای مکان یابی خودرو،حسگر سرعت خودرو، و یا انواعی که دارای چندین دوربین می باشند که می توانند آنچه در بیرون داخل و اطراف خودرو اتفاق می افتد را ثبت کند.مدل هایی از این دوربین ها دارای خاصیت حساس به حرکت هستند که در صورت مشاهده حرکت شروع به تصویر برداری می کنند که این قابلیت برای ثبت وقایع اطراف خودرو به هنگام پارک بودن خودرو بسیار مورد استفاده می باشد.

قیمت این دوربین ها چقدر می باشد؟
قیمت دوربین های خودرو بستگی به کیفیت فیلم، تعداد لنزهای دوربین و ویژگی های خاص دارد. دوربین های دائمی معتبر دارای GPS فعال هستند، دارای یک میکروفون برای ضبط صداهای داخل خودرو هستند، وقتی تصادف تشخیص داده می شود، به طور خودکار فیلم را ذخیره می کند و می تواند از داخل و خارج خودرو همزمان تصویر برداری و صدا برداری کند.

هنگامی که درباره حواس پرتی هنگام رانندگی صحبت می کنیم، موبایل های هوشمند نخستین مسئله ای هستند که به ذهن می آیند؛ اما موبایل دیوایسی است که استفاده از آن، به انتخاب خود راننده بستگی دارد و در غالب مواقع، سبب می شود که راننده مقصر بروز حوادث باشد.

اما گاهی حواس پرتی های دیگری نیز به وجود می آید که هیچ کنترلی روی آنها نداریم. یکی از این حواس پرتی ها می تواند پرواز موشک اسپیس اکس بر فراز بزرگراه کالیفرنیای جنوبی باشد که منجر به بروز حادثه شده. به تازگی ویدیویی در فضای مجازی منتشر شده که با دوربین داشبورد به ثبت رسیده و نشان می دهد پرواز زیبای موشک اسپیس اکس، چطور به تصادفی در بزرگراه منجر شد (در دقیقه ۱:۱۴ ویدیو).

برای افرادی که در حال حرکت به سمت غرب بودند، پرواز دراماتیک موشک اسپیس اکس به وضوح قابل مشاهده بود و با توجه به صحبت هایی که در ویدیو می شنویم، خانواده حاضر در اتومبیل به شدت از تماشای این صحنه هیجان زده است. اگر سایر رانندگان حاضر در بزرگراه هم این چنین هیجان زده شده باشند، بروز یک حادثه رانندگی اتفاقی چندان دور از ذهن نخواهد بود.

اگرچه مشخص نیست که این تصادف رانندگی جراحاتی برای افراد حاضر در سه اتومبیل به همراه داشته یا خیر، یک خبرگزاری محلی می گوید که صدها تماس تلفنی از مردم دریافت کرده که این پدیده به زعم خود عجیب را گزارش کرده اند. این خبرگزاری می گوید بسیاری از رانندگان در کنار بزرگراه توقف کرده بودند تا حرکت شکوهمند موشک اسپیس اکس به سمت فضای خارج از زمین را تماشا کنند.

بسیاری از افرادی که به عکاسی علاقه دارند به دنبال خرید دوربین های ورزشی هستند. همچنین برخی از آنها وسوسه می شوند که یک پهپاد نیز داشته باشند تا توسط آن بتوانند عکس یا فیلم های خاص تری ثبت کنند. اکشن کم «Pitta» که به تازگی معرفی شده همان گجتی است که به کار این دسته از کاربران می آید. پیتا می تواند وظیفه یک دوربین ورزشی و نیز پهپادی برای عکاسی را به عهده بگیرد.

این گجت که برای تأمین سرمایه در سایت جمع سپاری کیک استارتر قرار داده شده، وقتی به عنوان دوربین ورزشی استفاده می شود، به شکل یک گوی است که می توان به واسطه  جایگاه اتصال ویژه، آن را به دوچرخه یا هر سه پایه دیگری متصل کرد.

این گجت از فیلم برداری با کیفیت ۴K و ۳۰ فریم در ثانیه پشتیبانی می کند و می تواند تصاویری با کیفیت ۱۳ مگاپیکسل نیز ثبت کند. کاربر همچنین می تواند از طریق اپ ویژه تلفن های هوشمند به تنظیمات آن دسترسی داشته باشد یا تصاویر و ویدیوها را مشاهده نماید.

اگر قصد داشته باشید از حالت پهپاد پیتا استفاده کنید، کافیست ماژولی که دارای  ۴ بازوی پره دار و GPS است را به زیر آن اضافه کنید تا بدین ترتیب به یک پهپاد تبدیل شود. همچنین به راحتی می توان آن را با تلفن هوشمند کنترل کرد. مدت پرواز پیتا نیز ۱۵ دقیقه است و می توان برخی از قابلیت های هدایت خودکار ساده از جمله حرکت چرخشی به دور سوژه یا بازگشت و فرود به مکان شروع پرواز را نیز برای آن تعریف کرد.

یک داک ویژه نیز برای شارژ باتری لیتیم یونی آن نیز در نظر گرفته شده. از سوی دیگر پیتا از قابلیت اتصال به شبکه وای فای بهره می برد تا بدین ترتیب بتوان به عنوان یک دوربین امنیتی از آن استفاده کرد.

قیمت اولیه این گجت ۲۶۹ دلار است و میزان سرمایه ای که برای تولید آن جمع شده اکنون از حد مورد نیاز نیز فراتر رفته. بدین ترتیب احتمالاً به زودی تولید آن آغاز خواهد شد و از فروردین تا اردیبهشت ماه سال ۹۷ نیز برای خریداران ارسال خواهد گشت.

 

صحنه سقوط یک هواپیما به هیچ وجه صحنه خوشایند و جذابی نیست و در حقیقت به شدت هولناک هم هست. سایمون لی اما در زمان سقوط هواپیمای Piper PA32 تک موتوره در صحنه حاضر بود و توانست این صحنه را با دوربین دَش کَم خودروی خود فیلمبرداری کند.

خوشبختانه این حادثه هیچ کشته ای بر جای نگذاشت و خلبان و دیگر شخص حاضر در هواپیما پس از سقوط موفق شدند تا صحیح و سالم از لاشه هواپیما بیرون آیند و آسیب جدی نبینند.

این اتفاق بعد از ظهر روز سه شنبه در ایالت اورگان، شهر موکیلتئو رخ داد، زمانی که هواپیما از فرودگاه Paine Field تازه بلند شده بود. حین سقوط، مخزن سوخت هواپیما با تیر چراغ برق و خط انتقال برق برخورد پیدا می کند.

در نتیجه این حادثه اگر چه کسی آسیب جدی ندید اما صدمات وارده به خطوط انتقال برق سبب شد تا ۹ هزار ساکن این منطقه برای چند ساعت برق نداشته باشند و خیابان های اطراف نیز بسته شد تا پلیس و آتش نشان ها بتوانند مشکل پیش آمده را رفع کنند.

پاییز سال ۹۴ کمپانی Binatone Global انحصار طراحی، توسعه و عرضه برخی از لوازم جانبی تحت برند موتورولا را خریداری کرد و در حال حاضر به صورت کاملاً مستقل از نام لنوو فعالیت می کند.

حالا این شرکت شب گذشته پرده از دو محصول جانبی جدید با برند موتورولا برداشته که با قیمت های مناسبی برای فروش آماده شده اند.

اولین دیوایس «دوربین داشبورد موتورولا» است که برای قرارگیری در داخل خودرو و ضبط دائمی تصاویر طراحی شده است. این دوربین از سنسوری با قابلیت ضبط ویدیوی ۱۰۸۰p و لنز عریض با وسعت دید ۱۲۰ درجه برخوردار است.

این دوربین کاربردی که خصوصاً برای ضبط صحنه تصادفات و ارائه به بیمه ها مفید واقع خواهد شد، در سه رنگ مشکی، نقره ای و صورتی و با قیمت ۹۸ دلار عرضه گردیده است.

دومین محصول هدفونی ورزشی و بلوتوث به نام «موتورولا VerveLoop» است که کیفیتی معادل با صدای CD ارائه کرده و تا حد مناسبی در مقابل پاشیدن آب و باران و عرق کردن مقاوم است.

این هدفون های اقتصادی در دو رنگ مشکی و نقره ای و با قیمت ۴۲ دلار از وب سایت بریتانیایی Argos قابل خریداری هستند.

دوربین های امنیتی بیسیم با قابلیت اتصال به وای فای در بازار کم نیستند و Canary Flex هم یکی از جدیدترین محصولاتی است که به این گروه اضافه شده، البته با پاره ای اختلافات نسبت به محصولات همرده خود که آن را متمایز می سازند.

در خصوص این تغییرات هم باید اول از همه به طراحی دستگاه اشاره نمود که به نوبه خود ستودنی است و در قالب رنگ های سفید و مشکی ارائه می گردد.

در داخل بدنه گجت یک دوربین ۷۲۰p (که در اصل کیفیت ۱۰۸۰p دارد اما برای استریم روان تر، داون گرید شده) قرار دارد و در کنار آن می توان به میکروفون با کیفیت، لنز واید ۱۱۶ درجه، پشتیبانی از وای فای دو بانده و بلوتوث کم مصرف نیز اشاره نمود.

برای ارتباطات دو سویه نیز دستگاه به یک اسپیکر مجهز گردیده اما باید در نظر داشته باشید که چنین قابلیتی در آینده و در قالب یک آپدیت نرم افزاری به آن اضافه می گردد.

Canary Flex قابلیت استفاده در شرایط دمایی سخت (از ۱۰- تا  ۴۵ درجه سانتی گراد) را دارد که این ویژگی در کنار عمر بالای باتری آن و همچنین طراحی ضد آبش، آن را به دوربینی فوق العاده برای استفاده در فضاهای بسته و باز بدل می کند.

نگهداره های طراحی شده برای این دوربین از نوع مغناطیسی هستند و به کاربر امکان می دهند که دستگاه را به هر سطحی و با هر زاویه ای متصل کند. در اینجا بد نیست اشاره کنیم که ورایزن یک پایه ۴G LTE را هم برای این دوربین طراحی کرده که امکان  استفاده از Canary Flex را به آن می دهد. خرید این دوربین امنیتی ۱۹۹ دلار آب می خورد و می توانید امیدوار باشید که حدفاصل آبان و آذر آن را دریافت نمایید.

این روزها کمتر پهپادی را در بازار می یابید که هم بتواند سوژه مورد نظر شما را تعقیب کند و هم با قابلیت تاشوندگی به راحتی قابل حمل باشد. حال استارتاپ چینی Zero Zero Robotics با تولید Hover Camera علاوه بر تامین این ویژگی ها محصولی را به تولید رسانده که کاملاً ایمن است.

همان طور که از نام این پهپاد برمی آید، کاربرد اصلی آن تصویربرداری و عکاسی از بالا و در حین پرواز است. اما ویژگی جالبی که این محصول را متفوات از رقبایش می کند، قرارگرفتن پروانه های آن در قاب هایی مستحکم و سبک از جنس فیبر کربن است که استفاده از آن را کاملاً ایمن و بی خطر می سازد.

همانطور که در ویدیو ادامه مطلب می بیند، کاربر می تواند این پهپاد را حتی در حال پرواز نیز با دست بگیرد، بدون آن که نگران آسیب دیدن انگشتانش باشد

Hover Camera تنها ۲۳۸ گرم وزن دارد. ضمن این که از ابعاد بسیار مناسبی نیز برخوردار است. این محصول در حالت تا شده در حد و اندازه یک نوار کاست VHS خواهد بود. باتری آن نیز برای یک پرواز ۸ دقیقه ای دوام خواهد داشت و به راحتی نیز قابل تعویض است. یعنی شما می توانید همواره یکی دو باتری یدکی برای استفاده های بیشتر به همراه داشته باشید.

این پهپاد از دوربینی اصلی ۱۳ مگاپیکسلی با قابلیت تصویربرداری با کیفیت ۴K برخوردار است. ضمن اینکه با یک فلش دوگانه عکسبرداری در نور کم و یا تاریکی شب را میسر خواهد کرد. از آنجا که دوربین Hover Camera تنها در یک جهت قابلیت حرکت دارد، بنابراین با استفاده از تثبیت کننده تصویر دیجیتال لرزش ها تا حد امکان کاهش یافته است، گرچه هنوز شرکت سازنده می تواند بهبودهای بیشتری را روی آن اعمال نماید.

دوربین دوم در زیر بدنه قرار دارد و کیفیت آن ۳ مگاپیکسل است. در کنار آن نیز سنسوری برای حفظ تعادل پهپاد تعبیه شده.

Hover Camera هیچ ابزار کنترل کننده مجزایی ندارد و هدایت آن از طریق انگشتان شما و کلیدهای مجازی موجود در اپلیکیشن اختصاصی آن روی موبایل ها انجام می شود. ارتباط بین پهپاد و اسمارت فون تان نیز از طریق وای فای برقرار می شود. کشیدن یک انگشت روی صفحه حرکت چپ و راست و کشیدن دو انگشت ارتفاع و زاویه افقی آن را کنترل می کند. دو دکمه نیز برای جلو و عقب رفتن این پرنده دیجیتال در نظر گرفته شده است.

Zero Zero Robotics هنوز قیمت محصول خود را اعلام نکرده، اما به نظر می رسد رقمی در حدود ۶۰۰ دلار برای آن در نظر گرفته شود که برای پهپادی با این قابلیت ها و جنس بدنه مناسب است. این استارتاپ وعده داده اولین نمونه از این محصول را در کنار دیگر محصولات رباتیک جدید خود تا اوایل تابستان به بازار عرضه کند.

منبع:

engadget

 

بعد از 10 ثانیه بسته می شود.