دوربینهای مخصوص خودرو

دوربین های مخصوص خودرو

انواع دوربین مدار بسته ماشین و جعبه سیاه اتومبیل

دوربینهای مخصوص خودرو دوربین های اتومبیل و سیستم جعبه سیاه خودرو – فروش انواع بلک باکس ماشین شامل دستگاه دی وی آر DVR خودرویی و دوربین مداربسته ضبط تصاویر داخل خودرو و دوربین مخفی مخصوص ضبط تصاویر داخل خودرو و دوربین مموری خور ماشین برای ضبط تصاویر جلو و عقب اتومبیل.

دوربین های خودرویی به مجموعه دوربین ها و تجهیزات ذخیره سازی نصب شده در داخل یا خارج از ماشین گفته میشود. انواع دوربین خودرو برای کاربری های گوناگون نصب میشوند.

دوربینهای مخصوص خودرو

دوربین های مخصوص خودرو در انواع مختلف در بازار به فروش میرسند. یک سری

از انواع دوربین خودرو مخصوص دنده عقب بوده و به عنوان کمک راننده جهت پارک

دوبل کاربرد دارند. سایر انواع دوربین های خودرو دارای کاربری های متفاوت از جمله

حفاظت از خارج و داخل ماشین، کاربری های ورزشی و فیلمبرداری های اکشن

مخصوص مسابقات ماشین سواری، و سایر کاربردها از جمله رانندگی بدون راننده،

کنترل رفتار و خواب راننده و غیره می‌باشند.

دوربین خودرو

دوربین های خودرویی به مجموعه دوربین ها و تجهیزات ذخیره سازی نصب شده در داخل یا خارج از ماشین گفته میشود. انواع دوربین خودرو برای کاربری های گوناگون نصب میشوند.

معروفترین و قدیمی ترین نسل از انواع دوربین اتومبیل ، دوربین دنده عقب می‌باشد.

دوربین دنده عقب ماشین به مانیتور مخصوص یا صفحه نمایش سیستم صوتی و تصویری نصب شده

بر روی خودرو متصل میگردد و با استفاده از سنسور دنده عقب در صورت تعویض دنده ماشین به دنده عقب، به صورت خودکار بر روی مانیتور خودرو شروع به نمایش تصویر پشت خودرو می نماید.

دوربین های ثبت وقایع خودرو

برخی از دوربین های دنده عقب دارای خطوط متراژ فرضی بر روی تصویر نمایشی خود می‌باشند تا راننده بتواند با سهولت بیشتری به پیش بینی فاصله از اشیاء پشت اتومبیل بپردازد. در برخی از ماشین های پیشرفته تر و به روزتر، علاوه بر خطوط فاصله موجود در تصویر دوربین، سنسورهای رادیویی فاصله یاب نیز بر روی سپر عقب خودرو نصب میشوند و با ارسال و دریافت سیگنال های رادیویی به محاسبه فاصله خودرو از اشیاء پشت ماشین میپردازند و با استفاده از آلارم داخل ماشین ، با نزدیک شدن ماشین به موانع پشتی، شروع به هشدار دادن و بوق کشیدن با شدت و تناوب بیشتر میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.